Czym się zajmujemy?

Firma EKOM oferuje kompleksowa usługę odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów budowlanych.

Potrzebujesz kontener na odpady budowlane?

Świadczymy usługi na terenie województwa świętokrzyskiego i małopolskiego

Wywóz nieczystości stałych

Wywóz gruzu, odpadów budowlanych i przemysłowych

Kontenery i pojemniki

Produkcja paliwa alternatywnego

Rekultywacja składowiska

Kontenery i pojemniki

W ramach usługi odbioru i zagospodarowania odpadów, udostępniamy dla naszych klientów pojemniki i kontenery do gromadzenia nieczystości. Oferujemy kosze o pojemności 120l, 240l, 700 l, 1100l oraz kontenery o pojemności 2,5 m3, 5 m3, 7 m3.

Nasze pojemniki odpowiadają obowiązującym przepisom prawa, obowiązującym normom krajowym i europejskim oraz są dostosowane do opróżniania mechanicznego przez śmieciarki.

Skorzystaj z naszych usług już dziś! Zadzwoń i zamów wybraną usługę.

Świadczymy usługi zagospodarowania odpadów dbając o ekologię

W dzisiejszym świecie, gdzie troska o środowisko naturalne staje się priorytetem, EKOM wychodzi naprzeciw współczesnym wyzwaniom, oferując usługi zagospodarowania odpadów z głębokim szacunkiem dla ekologii. Nasza filozofia pracy opiera się na połączeniu wieloletniego doświadczenia z innowacyjnymi rozwiązaniami, by odpady były traktowane nie jako problem, ale jako surowiec do ponownego wykorzystania.

Za każdym razem, gdy korzystasz z naszych usług, możesz być pewny, że Twoje odpady są przetwarzane w sposób, który minimalizuje ich wpływ na środowisko. Dbamy o to, by każdy element – od segregacji po recykling – był realizowany z najwyższą precyzją i uwzględnieniem standardów ekologicznych.

Galeria zdjęć