Czym się zajmujemy?

Firma EKOM oferuje kompleksowa usługę odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów budowlanych.

Potrzebujesz kontener na odpady budowlane?

Świadczymy usługi na terenie województwa świętokrzyskiego i małopolskiego

Wywóz nieczystości stałych

Wywóz gruzu, odpadów budowlanych i przemysłowych

Kontenery i pojemniki

Produkcja paliwa alternatywnego

Rekultywacja składowiska

Wywóz nieczystości stałych

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze gmin, podmiotów gospodarczych i osób indywidualnych w zakresie odbioru odpadów. Świadczymy usługi na podstawie zawartych umów na terenie województw: świętokrzyskiego, małopolskiego i łódzkiego.

Posiadamy specjalistyczny sprzęt do odbioru odpadów oraz nowoczesne zaplecze techniczne. Wykwalifikowana kadra pracownicza gwarantuje profesjonalne i sprawne świadczenie usług.

25- letnie doświadczenie w odbiorze odpadów sprawia, że znajdujemy się w czołówce firm zajmujących się gospodarka komunalną.

Skorzystaj z naszych usług już dziś! Zadzwoń i zamów wybraną usługę.

Świadczymy usługi zagospodarowania odpadów dbając o ekologię

W dzisiejszym świecie, gdzie troska o środowisko naturalne staje się priorytetem, EKOM wychodzi naprzeciw współczesnym wyzwaniom, oferując usługi zagospodarowania odpadów z głębokim szacunkiem dla ekologii. Nasza filozofia pracy opiera się na połączeniu wieloletniego doświadczenia z innowacyjnymi rozwiązaniami, by odpady były traktowane nie jako problem, ale jako surowiec do ponownego wykorzystania.

Za każdym razem, gdy korzystasz z naszych usług, możesz być pewny, że Twoje odpady są przetwarzane w sposób, który minimalizuje ich wpływ na środowisko. Dbamy o to, by każdy element – od segregacji po recykling – był realizowany z najwyższą precyzją i uwzględnieniem standardów ekologicznych.

Galeria zdjęć