Czym się zajmujemy?

Firma EKOM oferuje kompleksowa usługę odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów budowlanych.

Potrzebujesz kontener na odpady budowlane?

Świadczymy usługi na terenie województwa świętokrzyskiego i małopolskiego

Wywóz nieczystości stałych

Wywóz gruzu, odpadów budowlanych i przemysłowych

Kontenery i pojemniki

Produkcja paliwa alternatywnego

Rekultywacja składowiska

Wywóz gruzu, odpadów budowlanych i przemysłowych

Oferujemy usługę kompleksowego odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów remontowo budowlanych, gruzu, wielkogabarytów i elektoodpadów, odpadów niesortowanych. Nasze kontenery są dostosowane do potrzeb klientów indywidualnych jak i firm. Zapewniamy pełną dokumentację, aby proces zagospodarowania  odpadów był wygodny, efektywny a także zgodny z normami prawnymi.

Korzystanie z naszych usług to swoboda i oszczędność czasu. Dostarczamy specjalnie dla Państwa kontenery o różnej pojemności: 2 m3, 4,5 m3 i 7 m3 – dostosowane do indywidualnych potrzeb Państwa projektu. Nasz zespół jest gotowy do odbioru odpadów w ciągu zaledwie 24 godzin od zgłoszenia. Gwarantujemy terminowość i szybkość działania, abyś mógł kontynuować swoje prace bez przeszkód.

Skorzystaj z naszych usług już dziś! Zadzwoń i zamów wybraną usługę.

Świadczymy usługi zagospodarowania odpadów dbając o ekologię

W dzisiejszym świecie, gdzie troska o środowisko naturalne staje się priorytetem, EKOM wychodzi naprzeciw współczesnym wyzwaniom, oferując usługi zagospodarowania odpadów z głębokim szacunkiem dla ekologii. Nasza filozofia pracy opiera się na połączeniu wieloletniego doświadczenia z innowacyjnymi rozwiązaniami, by odpady były traktowane nie jako problem, ale jako surowiec do ponownego wykorzystania.

Za każdym razem, gdy korzystasz z naszych usług, możesz być pewny, że Twoje odpady są przetwarzane w sposób, który minimalizuje ich wpływ na środowisko. Dbamy o to, by każdy element – od segregacji po recykling – był realizowany z najwyższą precyzją i uwzględnieniem standardów ekologicznych.

Galeria zdjęć